10 nejlepších her na Xbox 360

Na herní konzole existují desítky her, které lze označit za naprostou špičku. Protože mezi těmi desítkami je další spousta her stejného žánru, rozhodli jsme se, že vybereme nejlepší hru každého žánru a sestavíme žebříček 10 nejlepších her, resp. nebudeme započítávat např. tři střílečky, ale pouze jednu. Pojďme tedy na to.


MONOPOLY Streets (deskové)

By: The Xbox Domain

By: The Xbox Domain

Začněme deskovou hrou, ve které stavíte a stáváte se vlastníky silnic, po nichž cestujete a objevujete celé metropolitní město. Hrajte s přáteli nebo s celou rodinou. Připojte se pomocí Xbox Live do celosvětového žebříčku a soutěžte s ostatními.

 
 

South Park Let’s Go Tower Defense Play! (strategické)

By: taeko

By: taeko

Už se na ně nedíváme, ale už je i hrajeme. Originální postavičky ze známého amerického seriálu South Park již můžeme ovládat a mít je ve vlastních rukou! Hra vychází z již tradiční linie Tower Defense.

 
 

NHL 15 (sportovní)

By: videogamedemons

By: videogamedemons

Pokud se někdy mluvilo o revoluci ve sportovních hrách na herních konzolích, pak za to jistě bude moci nejnovější verze NHL, která přichází v naprosto novém, neostříleném kabátě. Nově nasimulované bruslení hráčů, fauly, bitky, zákroky gólmanů a jásot fanoušků hráči připomíná živý přenos ze zámoří tak jak se sluší a patří. V porovnání s fotbalovým titulem FIFA 15 má snad jedinou nevýhodu – není dostupná pro PC.

 
 

GTA San Andreas (akční)

By: player b

By: player b

Stará dobrá klasika, která nikdy neomrzí a stále nabízí hráčům dostatek uspokojení mezi nejnovějšími hity své kategorie. Akční gangsterská hra, kde nejde jen o ničení aut, potyčky s muži jiného gangu a surfování se vznášedlem na pláži. K dispozici je i kariéra s dobrým příběhem.
Ikdyž vyšly dva nové díly s řadou propracovanějších vlastností a bohaté na obsah, jakoby na tento díl prostě nestačily.

 
 

LEGO Series (dětská)

By: Jorge Figueroa

By: Jorge Figueroa

Jak Xbox krásně myslí na děti :). Ty si opravdu užijí spoustu zábavy, neboť série LEGO nabízí široký výběr her, mezi něž patří Harry Potter, The Hobbit, Star Wars, Bionicle Heroes, trilogie Batman a další.
Unikátní lego postavičky z populárních filmů jsou asi největším lákadlem (nejen) pro děti.

 
 

Guitar Hero V (hudební)

By: games Weasel

By: games Weasel

Tato hra je veliký průlom v oblasti hudební scény, ve kterém je k dispozici stovky písniček, které si lze zahrát na kytaru, bicí nebo si zazpívat. Vše co hráč potřebuje, je pouze hudební nástroj, který je cenově velmi přijatelný (! nejedná se o pravý a drahý hudební nástroj, nýbrž o model, který se zapojí do Xboxu). 😉

 
 

The Sims 3 (rodinné)

By: Beyond Sims

By: Beyond Sims

Velmi populární díl od tvůrců Electronic Arts série The Sims, který se snaží napodobit reálné lidské životy a zacházení s nimi. A daří se mu to velmi dobře. Chodíte do práce, zakládáte rodinu, stavíte dům, …
Každý hráč má nyní možnost nahrávat si své činy a stahovat modely (např. postavený dům) přímo do počítače.

 
 

Rayman Legends (plošinové)

By: Gieson Cacho

By: Gieson Cacho

Dechberoucí plošinovkou lze snadno vystihnout alternativní název pro hru Rayman Legends, která u nás vyšla na Xbox 360 v roce 2013 a je cenově velmi dostupnou hrou. U hráčů je hodnocena téměr vždy na hranici 90/100, také díky tomu, že je možno zahrát si i multiplayer.

 
 

Forza Motorsport 4(závodní)

By: Daniel A

By: Daniel A

Jednoznačně závodní hra číslo 1 v herním průmyslu. O kvalitě grafiky není třeba spekulovat, více než 450 licencovaných vozů s podporou pohybového ovládání dává hráči nejpokročilejší možnosti, které žádná jiná doposud vydaná hra nemůže nabídnout. Další z desítek plusů je velmi dlouhý mód kariéry, který během víkendu nedohraje ani ten nejbláznivější pařmen.

 
 

HALO 4 (střílečky)

Nick Brick

By: Nick Brick

Akční hra, klasická střílečka s unikátními herními objekty, animacemi postav a naprosto špičkově provedenou grafikou, která se jen v USA zasloužila o 6 milionů prodaných kopií.
Lze hrát jak single-player, tak multiplayer přes službu Xbox Live.

 

Zdroj obrázků:
www.flick.com
Wikimedia commons

Kategorie

Reklama

Reklama

Monitor Justice nabízí nejvýhodnější automatické sledování Insolvenčního rejstříku. Individuální přístup a rozsáhlé možnosti nastavení dělají z Monitoru Justice službu, která zcela naplní Vaše potřeby. Navštivte stránky Monitorjustice.cz a zjistětě více.

Facebook