10 nejdražších mobilů za rok 2014

Nové technologie začínají čím dál více hýbat světem, ovlivňují nás v globálním měřítku a někteří jsou schopni do nich investovat statisíce až miliony korun.

Mobilní telefony patří ke složkám efektivní práce, elegance i vychloubavosti současného moderního světa. Tento článek vám odhalí ty nejluxusnější a zároveň nejdražší modely, které kdy byly vytvořeny největšími společnostmi mobilního průmyslu, ve kterém jednoznačně dominuje americká firma Apple.

iPhone Princess Plus

Cena: 176,400 dollarů
Tento mobilní telefon je kolem dokola orámovaný diamanty nejvyšší kvality a prvním majitelem se stal známý rakouský designer Peter Aloisson. Ne nadarmo se říká, že luxus zanechává na majiteli znamení, neboť s touto poutavou kráskou máte jistotu okolního pobuzení.

Sony Ericsson Black Diamond

Cena: 300,000 dollarů
Sony Ericsson se probojoval mezi největší mobilní firmy právě díky výrobě luxusních modelů. Jaren Goh je tvůrce tohoto Černého diamantu, který byl zhotoven s extrémní precizností. LCD displej je vyroben z organických látek, který je přikryt polykarbonátovým sklíčkem.

Vertu Signature Cobra

Cena: 310,000 dollarů
Na první pohled je zřetelné, z čeho je tento úchvatný model stvořen. Proslulé francouzské zlatnictví Boucheron stvořil tento pozlacený mobil, jehož je na trhu velmi omezené množství. 1 velký bílý diamant, 2 zářivé zelené smaragdy, 439 rubínů a 1 diamantu zbroušený do tvaru kapičky – takto se vytváří atraktivní kousek kapesního stroje.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Cena: 1 milion dollarů
Pokud tento model budete nazývat mistrovským kouskem ze zlata a diamantů, všichni jen pokývají hlavou. On se totiž tento švýcarský krasavec jinak vystihnout nedá. Vytvořen společností Gresso, která se zabývá výrobou luxusních smartphonů.

Diamond Krypto Smartphone

Cena: 1,3 milionů dollarů
Unikátní a luxusní smartphone, jehož kryt je okrášlen 50ti svítivými diamanty. Implementovány jsou nejaktuálnější vlastnosti, jako je ochrana proti vydírání a krádeži.

GoldVish Le Million

Cena: 1.3 milionů dollarů
Navržen zlatníkem a hodinářem Emmanuelem Gueitem. GoldVish Le Million je přepychový a jeho vzhledem budí přesvědčení, že se jedná o nejbohatší a nejluxusnější mobilní telefon. Do roku 2006 mu žádný jiný model nekonkuroval a zapsal se tím do Guinessovy knihy rekordů.

iPhone 3G Kings Button

Cena: 2,4 milionů dollarů
Toto je další ze zlatavců pocházející z firmy Apple. Model je designován opět rakušanem Peterem Aloissonem. 138 malý diamantů vybroušených do oválu je seřazeno v jedné řadě okolo telefonu a vytváří tak velmi omamný rámeček krytu. Impozantní vlastnost tohoto modelu je luxusně provedené tlačítko domovské stránky, které je pokryto velmi vzácným 6.6 karátovým diamantem.

iPhone 3GS Gold Striker Supreme

Cena: 3.2 milionů dollarů
Další vysoce ceněný iPhon od společnosti Apple je vyroben z 271 gramů 22 karátového zlata. Obrazovka je orámovaná 53 diamanty 1 karátu. Tlačítko domovské stránky je pokryto 7.1 karátovým diamantem. Takový telefon si mohou dovolit fakticky pouze nejbohatší lidé na planetě.

iPhone 4 Diamond Rose Edition

Cena: 8 milionů dollarů
Populární britský designer Stuart Hughes pokryl svými diamanty nově vyráběné zařízení a vznikl tak zcela nový a impozantní iPhone 4 Diamond Rose Edition, který se řadí na 2. místo žebříčku nejdražších mobilních telefonů na světě. 500 ryzích 100 karátových diamantů tvoří obruč smartphonu a logo Apple na zadní straně je okrášleno 53 diamanty. Tlačítko domovské stránky je z platiny a disponuje jedním růžovým diamantem.

iPhone 5 Black Diamond

Cena: 15,3 milionů dollarů
Světovou špičkou v žebříčku top 10 nejdražších mobilů jednoznačně dominuje nový iPhone 5 Black Diamond a Apple tím ukazuje svou absolutní moc v mobilním světě luxusu. Stuart Hughes navrhl tento model, který je pokryt nejdrahocennějšími kovy a nejvzácnějšími kameny. Šasi nejdražšího mobilu je z tuhého ryzího zlata a téměř dvojnásobná cena oproti druhému iPhone 4 vskutku dokládá hodnotu pětkového modelu.

Zdroj: listtoptens.com

Kategorie

Reklama

Reklama

Monitor Justice nabízí nejvýhodnější automatické sledování Insolvenčního rejstříku. Individuální přístup a rozsáhlé možnosti nastavení dělají z Monitoru Justice službu, která zcela naplní Vaše potřeby. Navštivte stránky Monitorjustice.cz a zjistětě více.

Facebook